Nasze atuty

Siła i potencjał DOREX tkwi w lokalnych wartościach, które dzielimy z naszymi Klientami oraz społecznością, w której funkcjonujemy. Cenimy wyjątkowo uczciwość i odpowiedzialność biznesu oraz najlepsze tradycje rzemieślnicze.
 
SWOBODA WYBORU
swoboda.png
Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem i autoryzowanym przedstawicielem największych firm, doświadczonych w produkcji systemów ogrodzeniowych. Dlatego możemy sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom, niezależnie od tego, czy poszukujesz estetycznej siatki ogrodzeniowej czy stylowych wykonań w drewnie, metalu, klinkierze lub kamieniu. Realizujemy zarówno małe i średnie projekty dla klientów indywidualnych oraz duże zlecenia dla firm.

KOMPLEKSOWA REALIZACJA
realizacja.png
Doradzając, staramy się wspólnie z Klientem wybrać optymalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb oraz warunków inwestycji. Przygotujemy szczegółowy kosztorys prac, zajmiemy się każdym szczegółem na etapie wykonania: od przygotowania gruntu i systemu odwodnienia do prac estetyczno-wykończeniowych. W ten sposób całość niezbędnych prac zrealizujesz w DOREX.

UCZCIWIE LEPSZA OFERTA
cena.png
Stawiamy na konkurencyjne ceny, ale nie oszczędzamy na jakości. Od rzetelności wykonania prac, doświadczenia i zaangażowania ludzi zależy bowiem sukces inwestycji naszych Klientów.

ZGODNIE Z PLANEM
plan.png
Wiemy, na czym Ci najbardziej zależy: najlepszych materiałach, jakości robót oraz terminowej realizacji. Te priorytety są równie ważne dla DOREX. Stawiamy na partnerską i otwartą współpracą, dzięki możesz być pewien, że prace wykonamy fachowo i na czas.

PROCEDURY RZETELNOŚCI
rzetelnosc.png
Równie ważne jak dobre produkty, na których opieramy wszystkie rozwiązania, jest profesjonalne wykonanie prac. To najistotniejszy element inwestycji, gdyż od doświadczenia i zaangażowania pracowników będzie zależeć zarówno wytrzymałość ogrodzenia na warunki otoczenia jak i estetyczne wrażenie. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego wdrożyliśmy autorskie PROCEDURY RZETELNOŚCI, które niezmiennie pozostają naszym priorytetem. Każda inwestycja jest na bieżąco monitorowana i podlega ścisłej kontroli. Dzięki temu możemy cieszyć się wysokim zaufaniem klientów oraz opinią rzetelnego wykonawcy prac. Jakość jest naszą filozofią działania.

GWARANCJA WYKONANIA
jakosc.png
Stosując najlepsze materiały oraz techniki budowlane, tworzymy ogrodzenia nie tylko estetyczne, ale i odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz trwałe w użytkowaniu. Postawiliśmy na współpracę z liderami w branży, dzięki czemu jakość będzie Ci służyć przez długie lata.

DOŚWIADCZENIE
doswiadczenie.png
Realizując dziesiątki projektów w kraju i za granicą zdobyliśmy doświadczenie i zaufanie klientów. Dziś DOREX to marka ceniona przede wszystkim za fachowość, rzetelność oraz konkurencyjność.

DZIAŁANOŚĆ SPONSORSKA
sponsoring.png
Wspieramy Klub Sportowy GÓRNIK WESOŁA oraz działającą w jego ramach Akademię Piłkarską, promującą piłkę nożną wśród młodzieży. W ten sposób uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej i dzielimy się naszymi sukcesami.