Cennik

Na cenę ogrodzenia składa się wiele składników jak materiał, przygotowanie terenu, wykonanie projektu, dodatkowe detale wykończeniowe itd. Biorąc pod uwagę, że każdy Klient posiada inne wymagania i oczekiwania, a także zmieniające się okresowe promocje, zawsze proponujemy ekspercką wycenę w DOREX.
cennik.png
JAK ZAMÓWIĆ WYCENĘ?

Dla każdego Klienta przygotowujemy bezpłatnie indywidualną ofertę.
Jeżeli mimo wszystko nasza kalkulacja i projekt nie spotkają się z Twoim zainteresowaniem, oczywiście możesz w każdej chwili wycofać się z realizacji, bez żadnych zobowiązań.

Skontaktuje się z nami telefoniczne lub wyślij zapytanie z formularza na zakładce KONTAKT.
Wycenę realizujemy w maks. 36 godzin od momentu otrzymania kompletnych informacji na temat projektu. Dlatego ważne, aby przygygotować następujące informacje:
  • rodzaj planowanego ogrodzenia (lub informacje o architekturze domu, otoczenia, które pomogą nam opracować propozycje),
  • optymalny materiał oraz kolory,
  • oczekiwany czas wykonania,
  • wymiar ogradzanego terenu,
  • elementy dodatkowe (bramy, furtki, zdobienia itd.),
  • ukształtowanie terenu (płaski, zmienny, pagórkowaty) oraz stan bazowy.

WYCENA SAMODZIELNA

Jeżeli decydujesz się na ogrodzenie firmy BETAFENCE, możesz skorzystać z prostego narzędzia do projektowania i wyceny ogrodzenia.
Aby przejść do samodzielnego przygotowania wyceny, kliknij na rysunek poniżej. Pamiętaj jednak, że zlecając nam wycenę możesz liczyć na korzystne rabaty oraz oferty sezonowe producentów ogrodzeń.
cennik.png